Повідомлення про оприлюднення

 

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги  з медичного  обслуговування, які надаються Гадяцькою центральною районною лікарнею.

Зазначеним проектом розпорядження передбачено встановлення тарифів на платні медичні послуги  з медичного  обслуговування, які надаються Гадяцькою центральною районною лікарнею.  

Зауваження і пропозиції щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації надавати до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації за поштовою адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 218, або електронною поштою: E-mail: gue@adm-pl.gov.ua.

         Всі звернення і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань надавати в письмовому вигляді або на електронних носіях за вказаною адресою протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного  обслуговування, які надаються Гадяцькою центральною районною лікарнею”