Повідомлення про оприлюднення

 

Відповідно до п.12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються комунальним підприємством „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 Полтавської міської ради”.

Зазначеним проектом розпорядження передбачено встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 Полтавської міської ради”.

Зауваження і пропозиції щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації надавати до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації за поштовою адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 218, або електронною поштою: E-mail: gue@adm-pl.gov.ua.

         Всі звернення і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань надавати в письмовому вигляді або на електронних носіях упродовж 15 днів з дня оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються комунальним підприємством „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 Полтавської міської ради”.