12-13 липня у Києві відбудеться семінар: "Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б.2.2. – 12:2018 "Планування і забудова територій. Перспектива реконструкції кварталів"

12.07.2018

Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Національною спілкою архітекторів України, Конфедерацією будівельників України, Будівельною палатою України та Асоціацією експертів будівельної галузі проводять Всеукраїнський семінар на тему "Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б.2.2. – 12:2018 "Планування і забудова територій. Перспектива реконструкції кварталів".
У семінарі візьмуть участь представники Мінрегіону, розробники ДБН та інших нормативно-правових актів.
Мета семінару - створення раціональної дискусії між представниками влади, суб’єктами господарювання містобудівної діяльності, архітекторами та замовниками будівництва, в ході якої будуть отримані роз’яснення окремих положень нового ДБН Б.2.2. – 12:2018 "Планування і забудова територій. Перспектива реконструкції кварталів".
Захід відбудеться 12-13 липня в будівлі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки ім. Г.Заболотного (м. Київ, пр. Перемоги, 50)
Детальну інформацію можна дізнатися на сайті семінару https://seminar-dbn.bitrix24.site/ або за телефоном (044) 390-25-52, (067) 544-11-99 (Анастасія Мельничук).
mail: seminar.cbo@gmail.com