12.01.2019-презентація книги Людмили Ольховської «Роман із присмаком моралі».

12.02.2019

12 лютого 2019 року о 14.00 год. у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І.П.Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17, 2-й пов., кімн. 213) відбудеться презентація книги Людмили Ольховської «Роман із присмаком моралі».

У книзі йдеться про особливий період у житті великого письменника Володимира Короленка. Автор даного видання, яка є провідним науковим співробітником літературно-меморіального музею ім. В.Г.Короленка, має на меті не стільки висвітлити громадсько-політичну, правозахисну, публіцистичну і белетристичну роботу В.Г.Короленка, скільки познайомити читача з Короленком - людиною, якій притаманні всі людські якості, навіть слабкості.

У книзі репрезентовані унікальні матеріали, що ґрунтуються на першоджерелах – особистих листах героїв оповіді з науково архіву музею.

Видання адресовано не лише історикам, літературознавцям, краєзнавцям, а й широкому читацькому загалу. Читачам надається можливість простежити історію дружби, кохання і знову дружби двох непересічних особистостей протягом 40 років.

Книга видана тиражем 300 примірників у видавництві «Дивосвіт» на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у рамках регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 рр.

Як і всі тиражі книг, які видаються за кошти обласного бюджету, цю книжкову новинку безкоштовно передано бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.