ІХ розширене засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

12.11.2019

12 листопада 2019 року з 10.00 до 14.00 у Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» (м. Гадяч, вул. Полтавська, 88) відбудеться ІХ розширене засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів).

На засіданні розглядатимуть питання «Про коригування регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області на 2019 рік».

На захід запрошені члени регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), працівники галузевих департаментів Полтавської обласної державної адміністрації, працівники Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, замовники робітничих кадрів.

Буде організовано підвіз журналістів у Гадяч. Для участі в заході журналістам потрібно акредитуватися до 12.00 11.11.2019 року за тел. 56-21-19.