Інформація для виконавців земельних торгів щодо земельних ділянок водного фонду з водними об’єктами, розташованих на території Полтавської області

14.08.2020

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 03.03.2020 № 123 „Про земельні ділянки водного фонду з водними об’єктами, право користування якими підлягає продажу на земельних торгах (аукціоні)” визначено земельну ділянку водного фонду з розташованим на ній водним об’єктом державної власності, право оренди на яку буде продано на земельних торгах у формі аукціону:

Місце розташування

Орієнтовна площа земельної ділянки, га

Кадастровий номер

земельної ділянки

Цільове призначення

(згідно з класифікацією цільового призначення)

1

2

3

4

5

1

Ставок, розташований за межами села Мачухи на території Мачухівської сільської ради Полтавського району

відсутній

для рибогоспо

дарських

потреб

Пунктом 5 статті 135 Земельного кодексу України передбачено, що земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється виконавцем земельних торгів. Витрати (видатки), здійснені виконавцем земельних торгів на проведення, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.

Згідно пункту 5 статті 136 цього Кодексу фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів здійснюється їх виконавцем відповідно до договору з організатором. Витрати, здійснені виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів, відшкодовуються переможцем земельних торгів за кожним лотом.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо в термін до 14 серпня 2020 року виконавцям земельних торгів надати:

-  довідки про присвоєння ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

-  копії кваліфікаційних документів ліцитаторів, яких буде залучено для проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

-  згоду на фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за рахунок власних коштів;

- інформацію про сумарну кількість проданих лотів на земельні ділянки на земельних торгах за 2019 рік: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною (у відсотках).

-  Визначення виконавця земельних торгів відбуватиметься з урахуванням наступних критеріїв: кількість проданих лотів та зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у відсотках.

Адреса,  за якою подаються матеріали: вул. Міщенка, 2, каб. 23, м. Полтава, 36011.