Інформація щодо проведення другого етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо"

13.06.2019

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 22.04.2019 № 73 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо"» 13.06.2019 р. об 11:00 в каб. 422 Полтавської обласної ради (вул. Соборності, 45) відбудеться засідання комісії щодо проведення другого етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавського обласного комунального виробничо- комерційного підприємства «Полтавапаливо» - заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору. Запрошуємо членів комісії взяти участь у зазначеному засіданні.

ДолученняРозмір
konkyrspt.jpg33.51 КБ