Інформаційний семінар «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад»

10.08.2018

10 серпня 2018 року о 10.30 у зеленій залі облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться інформаційний семінар «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад» за участю представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності в Україні». Також участь у заході візьмуть представники райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, ОСББ і комунальних закладів області.

Програма семінару додається (додаток 1).

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 09.08.2018 року за тел. 56-21-19.