офіційна зустріч керівництва ОДА з представниками Палати торгівлі та промисловості Італія Україна

Версія для друку
27.01.2020

27 січня 2020 року о 09.00 годині в кімнаті 620 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться офіційна зустріч керівництва ОДА з представниками Палати торгівлі та промисловості Італія Україна: Президентом Палати Ріккардо Ферретті та Віце-президентом Палати Наталією Кашницькою.

Під час зустрічі планується підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Палатою торгівлі та промисловості Італія Україна та Полтавською обласною державною адміністрацією. Зазначений меморандум передбачає співпрацю, зокрема, у таких сферах як міжнародна торгівля та просування товарів, технологій та знань; захист інтересів інвесторів та сприяння веденню бізнесу; впровадження інновацій; екологія, енергоефективність; фармацевтика та медицина; міський транспорт та система розумного міста. Для забезпечення такої співпраці буде проводитися спільна скоординована робота щодо заохочення обміну торговельними делегаціями та експертами, створення та використання бізнес-мережі, підтримка економічних обговорень та візитів, взаємної допомоги в організації та проведенні семінарів, конференцій, ділових зустрічей, круглих столів тощо, заохочення обміну економічною інформацією для полегшення торговельних контрактів та спільних проєктів, а також іншими інформаційними матеріалами, що можуть стати у нагоді для відповідних ділових кіл.

Для участі в заході  представникам ЗМІ потрібно акредитуватися до 16.00 години 24.01.2020 за тел. (0532) 56-21-19, 066-433-17-29.

угору ↑