П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 19 – 24 серпня 2019 року

П Л А Н   основних заходів облдержадміністрації  на   19  –  24  серпня  2019  року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язки голови облдержадміністрації з порядком денним:

1.  Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області за перше півріччя 2019 року.

2. Про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області та про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення області Державним підприємством «Агентство місцевих доріг Полтавської області» в 2019 році.

заступники  голови облдержадміністрації.

9.00

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної ДЮРСШ інвалідів.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

к.422

20 серпня 10.00

Засідання секретаріату Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  облдержадміністрації.

к. 333

11.00

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Полтавської обласної державної адміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

к.511

15.30

Засідання обласної спостережної комісії.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

к.333

21 серпня

10.00

Офіційна зустріч-нарада з діловою делегацією Китайської Народної Республіки щодо розширення міжнародного співробітництва.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

21 серпня

10.00

Круглий стіл до Дня Незалежності України.

Зала засідань Полтавської державної аграрної академії

22 серпня

09.00

Навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час осінньо-зимового періоду 2019/20 року.

Товстий  Р.І.,

управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

11.00

Перший Всеукраїнський фермерський форум.

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

м. Миргород,

районний  будинок культури

23 серпня

08.00

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Прапора України та Дня Незалежності України за участю керівництва області.

Заступники  голови облдержадміністрації,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

м.Полтава, вул. Зіньківська, 44

23 серпня

10.00

Меморіальний захід з вшанування пам’яті загиблих учасників АТО з нагоди 28-ї річниці Незалежності України за участю керівництва області.

структурні підрозділи облдержадміністрації.

м.Полтава,

Алея Героїв Центрально-го міського кладовища

24 серпня

09.00

9.00 - Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Незалежності України.

9.30 - Покладання квітів до пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» до Дня Незалежності України та загальнонаціональна хвилина мовчання пам’яті полеглих Героїв Небесної Сотні.

9.50 - Урочиста хода та покладання квітів до памʼятника Гетьману України Івану Мазепі з нагоди Дня Незалежності України за участю керівництва області, місцевих органів самоврядування, трудових колективів і громадськості області.

структурні підрозділи облдержадміністрації.

м. Полтава,