П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 20 – 26 серпня 2018 року

П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на   20 –  26 серпня  2018  року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про ефективність використання земельних ресурсів та захист прав землевласників і землекористувачів.

2. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

3. Про ситуацію, що склалася в пожежонебезпечний період 2018 року в лісовому фонді області та завдання щодо попередження лісових пожеж на території області.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

9.00

Молитовний сніданок до Дня Незалежності України за участю керівництва області та провідних християнських конфесій.

10.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

відділ управління персоналом апарату облдержадмі-ністрації.

11.00

Засідання конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь в урочистому відкритті Національного Сорочинського Ярмарку.

Товстий Р.І.

14.00

Зустріч з Надзвичайним та Уповноваженим Послом

Австралії в Україні пані Мелісою О’Рурк.

14.00

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Полтавської обласної державної адміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

16.00

Зустріч з Надзвичайним та Уповноваженим Послом

СР В’єтнам  в Україні Й.В. паном Нгуєн Ань Туан.

Головко В.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

21-26 серпня

Культурно-мистецькі заходи на Національному Сорочинському ярмарку.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Чорнухинському районі.

Товстий Р.І.

10.00

Круглий стіл на тему: «Незалежність України. Сучасні виклики та перспективи: військово- патріотичний аспект».

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

12.00

Участь в обласній конференції педагогічних працівників «Освіта Полтавщини на шляху впровадження нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року».

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

9.00

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку і пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» з нагоди Дня Прапора України та Дня Незалежності України за участі місцевих органів самоврядування, трудових колективів і громадськості області.

9.00

Урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника гетьману України Івану Мазепі з нагоди Дня Незалежності України та 100-річчя подій відродження Української державності.

заступники  голови облдержадміністрації,

10.30

Молебень за Україну та меморіальний захід з вшанування пам’яті загиблих учасників АТО з нагоди 27-ї річниці незалежності України.

Заступники  голови облдержадміністрації,

20.00

Концертна програма «Вечірній променад» камерного оркестру ім. Д. Ахшарумова Полтавської обласної філармонії у рамках відзначення
27-ї річниці незалежності України.