П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 24 – 30 жовтня 2016 року

24.10.2016

П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 24 – 30 жовтня 2016 року

10.00

Обласний літературний конкурс „Відлуння заповітів земляків”.

11.00

Участь у селекторній нараді Міністерства соціальної політики України та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

14.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Посилення координації зусиль влади та громадськості у сфері забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області”.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

15.00

Засідання обласної комісії з визначенням даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

9.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Формування регіонального лідера-управлінця. Залучення молоді до державної служби”.

Білокінь М.І.

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про результати реалізації в Полтавській області пілотного проекту „Оцінка ситуації щодо забезпечення доступу осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні”.

2. Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету області за 9 місяців 2016 рок та про перші здобутки децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

10.00

Навчальний тренінг для педагогічних працівників „Ефективне проектування сучасного уроку”.

10.00

Науково-практичний семінар для педагогічних працівників „Розвиток школи як громадсько-активної”.

11.00

Чемпіонат області з волейболу серед юнаків       2000 року народження.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

жовтня

Проведення „днів апарату облдержадміністрації” в  Департаменті фінансів облдержадміністрації та в  Оржицькій райдержадміністрації.

Іванченко В.Г.

9.20

Участь у тренінгу Міністерства соціальної політики України спільно з громадською організацією „Ла Страда - Україна” на тему: „Запобігання сексуальному насильству під час конфлікту” в рамках реалізації компоненту „Ініціатива з запобігання сексуальному насильству під час конфлікту”.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

10.30

Офіційне відкриття спеціалізованої виставки „АгроПром-Полтава”.

Товстий Р.І.

11.00

Розширене засідання координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині.

Товстий Р.І.

11.00

Відкриття 10-ї міжрегіональної виставки-турсалону „Відпочивайте на Полтавщині”.

11.00

Засідання журі обласного конкурсу „Краща книга Полтавщини – 2016”.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

11.00

Історичні наукові читання „Сучасна наука і краєзнавство: елементи взаємодії” до 125-річчя з часу заснування Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

12.00

Відкриття виїзного семінару-практикуму для працівників районних та міських бібліотек для дітей „Роль бібліотеки у формуванні національно-патріотичної свідомості дітей та підлітків”.

13.00

Засідання „круглого столу” на тему „Створення  можливостей для розвитку внутрішнього туризму в Україні. Співпраця регіонів”.

жовтня

Проведення „дня апарату облдержадміністрації” в Миргородській райдержадміністрації.

Іванченко В.Г.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Відкриття документальної виставки з нагоди 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінської угоди.

Державний архів Полтавської області

10.00

Засідання Громадської ради при облдерж-адміністрації.

11.00

Спеціальне погашення марки і немаркованого художнього конверту, випущених до 125-річчя з часу заснування Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

11.30

Презентація наукового видання історико-бібліографічної серії „Постаті аграрної та біологічної науки Полтавщини: факти, документи, бібліографія”. Книга 11. „Постаті природознавства та музейництва. Полтавщина. (XIX-XX ст.)”,   автори: Самородов В.М., Кигим С.Л.

жовтня

Урочистості з нагоди 72-ї річниці вигнання з України нацистських окупантів.

10.00

Участь у пленарному засіданні одинадцятої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання.

17.00

Обласний огляд народної творчості „Слався, Полтавська мистецька родино!”, присвячений 25-річчю незалежності України (селище Чорнухи, районний будинок культури).

13.00

Обласний огляд народної творчості „Слався, Полтавська мистецька родино!”, присвячений       25-річчю незалежності України (м.Хорол, районний будинок культури).

18.00

Прем’єра музичної комедії на 2-і дії „Кайдашева сім’я” Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.