П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 27 – 31 серпня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації  на   27 –  31 серпня  2018  року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан ремонту доріг місцевого значення на території області.

2. Про стан розбудови спортивної інфраструктури в Полтавській області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністра-ції.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості.

11.00

Нарада щодо ситуації на ринку продовольчого зерна та забезпечення хлібобулочними виробами населення області.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку

облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами обласної комунальної власності, для встановлення тарифів на комунальні послуги.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

10.00

Робоча нарада щодо реконструкції котельні на вул. Багачанській, 104а у м. Миргороді за програмою НЕФКО.

Білокінь М.І.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

13.00

Товстий Р.І.

14.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів в режимі відеоконференції з питань проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Гребінківському районі.