П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 31 жовтня – 5 листопада 2016 року

31.10.2016

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки роботи та перспективи розвитку галузі тваринництва.

2. Про стан виконання заходів щодо збільшення водності  р. Сула в районі с. Сенча Лохвицького району.

3. Про здійснення заходів щодо поводження з твердими побутовими відходами на території області.

4. Про організаційне забезпечення приймання державними лісогосподарськими підприємствами області земель під заліснення та посвідчення ними права власності держави та права постійного користування на земельні ділянки лісового фонду.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

листопада

Проведення „дня апарату облдержадміністрації” в  Державному архіві Полтавської області.

Іванченко В.Г.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

14.00

Засідання обласної комісії з визначенням даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 років.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Виїзна оперативна нарада на будівництві обласного кардіологічного диспансеру.

Управління капітального будівництва облдержадміністрації

10.00

Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юніорів 1997 - 1999 років народження.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

листопада

Проведення „дня апарату облдержадміністрації” у  Великобагачанській райдержадміністрації.

Іванченко В.Г.

10.00

Участь у семінарі на тему: „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

10.00

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат        2005 року народження.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

11.00

Кубок області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок 2004 року народження.