П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 7 – 13 листопада 2016 року

07.11.2016

П Л А Н основних заходів облдержадміністрації на 7 – 13 листопада 2016 року

листопада9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення виконання розпорядження Прем'єр-міністра України В.Б.Гройсмана від 08.09.2016    № 653-р „Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні до 2025 року „Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”.

2. Про стан призначення населенню області житлових субсидій з початком опалювального періоду 2016/17 року.

3. Про стан захворюваності на гострі респіраторні захворювання на території області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

13.00

Нарада з питань моніторингу стану реалізації проектів та використання коштів Державного фонду регіонального розвитку розпорядниками бюджетних коштів у 2016 році.

Пісоцький А.А.,

Управління капітального будівництва

14.00

Організаційна нарада з підготовки до проведення перевірки з виправлення недоліків, виявлених під час здійснення 06.04.2016 комплексної перевірки роботи Карлівської райдержадміністрації щодо забезпечення соціально-економічного розвитку району.

Пругло О.Є., Іванченко В.Г.

9.00

Проведення перевірки з виправлення недоліків, виявлених під час здійснення 06.04.2016 комплексної перевірки роботи Карлівської райдержадміністрації щодо забезпечення соціально-економічного розвитку району.

9.30

Дводенний тренінг на тему: „Мульти-дисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми”.

Товстий Р.І.

14.00

Засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури Полтавської облдержадміністрації.

листопада

Проведення „дня апарату облдержадміністрації” в  Оржицькій райдержадміністрації.

Іванченко В.Г.

9.00

Нарада щодо будівництва об’єктів у Шишацькому районі, зокрема поліклінічного відділення ЦРЛ, селищного будинку культури с. Гоголеве та реконструкції полігону твердих побутових відходів  в селищі Шишаки.

Управління капітального будівництва облдержадміністрації

9.45

Флешмоб до Дня української писемності та мови „Шекспірівський сонет”.

10.00

Участь у розширеному засіданні президії ради обласної організації ветеранів.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у м.Миргороді.

Товстий Р.І.

11.00

Нарада з питань реалізації генеральних планів міст обласного значення в контексті реформи з децентралізації та об’єднання громадян.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

11.00

Ювілейна церемонія нагородження переможців десятого обласного конкурсу „Краща книга Полтавщини.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

11.00

Участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності до Дня української писемності та мови.

облдержадміністрації,

12.00

Участь у засіданні комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та послуг з міжнародного проекту „Поліпшення охорони на службі у людей”, субпроекту „Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області”.

Департамент охорони здоров’я

13.00

Творча зустріч з Дариною Гнатко, переможницею Міжнародного літературного конкурсу „Коронація слова” в номінації „Вибір видавця”, автором книг „Проклята краса” та  „Катерина”.

14.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Обласний фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування „Ми віримо в гарне майбутнє”.

10.00

Засідання журі конкурсу „Журналіст року”.

11.00

Засідання обласної конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання АПК для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

13.00

Участь у Всеукраїнській нараді директорів професійно-технічних навчальних закладів будівельного напрямку, на базі яких функціонують регіональні навчально-практичні будівельні центри.

17.00

Чемпіонат області з боксу серед молоді та юніорів.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

10.00

Участь у семінарі „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

13.00

Урочистості з нагоди 120-річчя Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В.Гоголя.

12.00

Обласний огляд народної творчості „Слався, Полтавська мистецька родино!”, присвячений       25-річчю незалежності України.

11.00

Відкритий Кубок області з гірського спортивного туризму в приміщенні.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації