Пдан основних заходів облдержадміністрації на 02 – 08 вересня 2019 року

02.09.2019

Пдан основних заходів облдержадміністрації на 02 – 08 вересня 2019 року

8.00 -17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язки голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан впровадження проектів міжнародно-технічної допомоги на території Полтавської області в першому півріччі 2019 року.

2. Про підбиття підсумків весняного 2019 року призову громадян області на строкову військову службу та завдання з призову громадян восени 2019 року.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.00

Участь в урочистому засіданні вченої ради Української медичної стоматологічної академії, присвяченому Дню знань.

Пругло О.Є.

Білокінь М.І.

10.00

Участь у відкритому обговоренні питань, пов’язаних із встановленням економічно обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для КППОР «Полтававодоканал».

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Нарада  з питання організації відзначення 75-ї річниці проведення спільної повітряної стратегічної операції «Френтік» з Полтавського аеродромного вузла.

8.00 -17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Участь у відеоконференції з  Мінагрополітики з питань стану реалізації державних програм фінансової підтримки сільгосп-товаровиробників.

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для деяких пільгових категорій громадян, а також членів їх сімей.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

9.00 -14.00

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу освіти Миргородської райдержадміністрації.

Бойко К.В.,

Білокінь М.І.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

11.00

Засідання президії  Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

8.00

Участь в урочистих зборах трудового колективу Полтавського тампонажного управління                        ПАТ «Укрнафта» з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Пругло О.Є.

11.00

Урочиста церемонія вручення Премії Полтавської обласної ради імені                                        І.П. Котляревського  та концертна програма «Будеш, батьку, панувати, поки живуть люди, поки сонце з неба сяє, тебе не забудуть!»

14.00

Презентація соціально-культурного проекту, прем'єра моновистави «Котляревський у персоналіях».

12.00

Свято «День відкритих дверей Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

18.00

Відкриття 84-го театрального сезону виставою «Наталка Полтавка».