План культурно-мистецьких заходів iз 7 по 13 жовтня 2019 року

13.10.2019

План культурно-мистецьких заходів iз 7 по 13 жовтня 2019 року

8 жовтня о 13.30 год. у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва  імені Олеся Гончара відбудеться Презентація книг Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» та «Кривавими слідами», у межах бібліотечного проєкту «Українські акценти».

8 жовтня о 14.00 год.  у Національному музеї літератури України (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 11) відбудеться вечір пам’яті Дмитра Нитченка, українського письменника в Австралії.

8 жовтня о 15.00 год. у Полтавській  обласній  універсальній  науковій  бібліотеці  імені І.П. Котляревського відбудуться бібліотечні посиденьки «Таємниця еліксиру вічної молодості» до Міжнародного дня людей поважного віку і Міжнародного дня музики.

9 жовтня об 11.00 год. у каб. 308 Департаменту культури і туризму облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборонсті, 45) відбудеться засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.

9 жовтня о 14.00 год. у Полтавській  обласній  універсальній  науковій  бібліотеці імені І.П. Котляревського відбудеться презентація книги Ігора та Валерія Козюр  «Історія крізь долі: Абетка славетних краян».

9 жовтня о 18.30 год. у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудеться фестиваль мистецтв «Подаруй собі музику».

10 жовтня о 10.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться творча зустріч із майстринею Наталією Діхтяр «Розпис на склі. Козак Мамай».

10 жовтня о 12.30 год. у Полтавській  обласній  універсальній  науковій  бібліотеці  імені І.П. Котляревського відбудеться історичний екскурс «Феномен козацтва».

10 жовтня о 15.00 год. у Полтавській  обласній  універсальній  науковій  бібліотеці  імені І.П. Котляревського відбудеться концерт-зустріч театру української пісні «Родина калинова».

11 жовтня о 10.30 год. у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудеться відкриття виставки робіт загиблого учасника АТО Валерія Боняківського.

11 жовтня об 11.00 год. у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудуться урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

11 жовтня об 12.00 год. у селі Щербані Полтавського району в районному будинку культури відбудеться обласне свято «Будь благословенна, Покрово!»

11 жовтня о 13.30 год. у Полтавській  обласній  універсальній  науковій  бібліотеці  імені І.П. Котляревського  відбудеться вечір пам’яті «Розіп’ятий на ґратах: життєві дороги Михайла Драй-Хмари» до 130-річчя від дня народження.

11 жовтня о 14.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться відкриття козацької зали.

11 жовтня о 15.00 год. у Полтавському музеї авіації і космонавтики відбудеться відкриття фотовиставки ветеранів «На рубежах мужності».

12 жовтня о 10.00 год. у Філії Національного військово-історичного музею України – Музеї важкої бомбардувальної авіації  (м. Полтава, вул. Олександра Засядька 1) відбудеться відкриття  пам’ятного знаку.

11 та 12 жовтня у Заворсклянській, Щербанівській, Терешківській ОТГ Полтавського району та в Диканському районі відбудеться обласний огляд народної творчості «Де згода в сімействі», присвячений 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського.

13-16 жовтня – участь Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя у Х Тбіліському Міжнародному фестивалі театрів в місті Тбілісі, Грузія.