План культурно-мистецьких заходів з 22 по 28 липня 2019 року

23 липня о  9.00 годині - апробація міжрегіонального маршруту «Стежками мандрівного філософа» (присвяченого Г.Сковороді) та круглий стіл з питання його опрацювання (м. Полтава-м. Лохвиця-смт Чорнухи).

25 липня о 10.00 годині - виїзна нарада за участю заступника голови облдержадміністрації М.І.Білоконя щодо підготовки проведення етнофестивалю «Гелон-фест» (Котелевський район, с. Більськ).

25 липня о 13.30 годині - презентація книги Миколи Кочерги "Кит у хмарах".

(Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.П.Котляревського).

26 липня о 16.00 годині - презентація книги «Золотий фонд нації. Українці: творчість, інновації, інвестиції». (Національний музей-заповідник М.В.Гоголя у         с. Гоголеве Шишацького району).

26 липня о 10.00 годині - участь у робочій зустрічі-знайомстві представників громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» (Харківська область) та Омельницької ОТГ для налагодження співпраці у розвитку сільського зеленого туризму (Омельницька ОТГ).

28 липня о 15.00 годині - майстер-клас від Сергія Старих «П’єса від «А» до «Б»» (теорія + практика). (Полтавська обласна бібліотека для юнацтва  ім. Олеся Гончара).

28 липня о 17.00 годині - Пішохідна ексурсія «Полтавський скульптор-юрист Леонід Позен: до 170-річчя від дня народження». З циклу «Арт-мандрівки вулицями Полтави» від обласної універсальної  наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського.