План основних заходів облдержадміністрації на 04 - 08 червня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 04 - 08 червня 2018 року

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі  заступника голови облдержадміністрації.

4 червня

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання національної кампанії з вибору лікаря „Лікар для кожної сім’ї”.

2. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

заступники голови облдержадмі-ністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

12.00

Нарада з питань впровадження інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі Полтавської області.

14.00

Організаційна нарада щодо підготовки розширеного засідання профільної робочої групи та легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення на території області.

Пругло О.Є.,

Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

14.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Головко В.А., Пісоцький А.А., Товстий Р.І.

8.00-17.00

9.00

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 100-річчя запровадження державної служби.

Білокінь М.І.,

Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях.

10.00

Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

11.00

Відкриття виставки «У кадрі – журналіст».

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

к.506

8.00-17.00

Білокінь М.І.

10.00

Розширене засідання робочої групи з питань активізації роботи щодо виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки, дотримання законодавства про працю, співпраці між підрозділами, які входять до складу робочої групи, та вирішення проблемних питань, що виникають в ході реалізації зазначеної роботи.

Пругло О.Є.,

Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

11.00

Участь делегації області у відкритті ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО -2018».

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового

розвитку облдержадмі-ністрації.

13.00 -15.00

Урочиста церемонія вручення наказів Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам.

Головне управління Держгеокадаст-ру у  Полтавській області

червня

Робоча поїздка в м. Бровари Київської області на полігон твердих побутових відходів з метою обміну досвідом роботи.

10.00

Виїзний семінар на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

червня

Об’їзд об’єктів будівництва в м. Полтаві з метою ознайомлення з ходом будівельних робіт.

Головко В.А.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

8.00-16.00

«День апарату облдержадміністрації» в Кобеляцькій   райдержадміністрації.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

червня

Міжнародний  поетичний  фестиваль «Meridian Poltava».

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.