План основних заходів облдержадміністрації на 05–10 грудня 2016 року

План основних заходів облдержадміністрації на 05–10 грудня 2016 року

5 грудня

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про заходи щодо запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності, влаштування дітей до сімейних форм виховання.

2. Про підготовку та проведення на Полтавщині зимового туристичного сезону 2016/17 року.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Перший обласний форум волонтерів.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

10.30

Організаційно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Всеукраїнські літературні читання з нагоди 85-річчя від дня народження письменника, земляка Григора Тютюнника.

14.00

Засідання комісії з питань забезпечення житлом осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній  операції  та/або у забезпеченні її проведення та втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, за рахунок коштів державного бюджету.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

14.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Можливість відновлення пам’ятки архітектури національного значення „Будівля водолікарні”.

15.00

Відвідання Зінківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В.Синяговського, приурочене до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Пісоцький А.А.

15.00

Відкриття виставки фоторобіт військового кореспондента, підполковника Володимира Лазарєва на тему: „Тернисті шляхи військового кореспондента” та презентація книги „Вклонимося доземно українському солдату”, виданої Міністерством оборони України.

Білокінь М.І.,

Управління культури облдержадміністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдерж-адміністрації.

10.00

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдерж-адміністрації.

11.00

Семінар за участю німецької консалтингової компанії „OTTEN” на тему: „Фінансування агропідприємств. Як зробити бізнес привабливим для інвестора”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

17.00

Урочистості з нагоди 25-річчя Збройних Сил України.

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

9.00

Бліц-семінар до Дня місцевого самоврядування в Україні „Знати, щоб діяти: нові можливості для активної учнівської молоді та вчительства”.

10.00

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління інфраструктури та туризму облдерж-адміністрації.

Пісоцький А.А., Білокінь М.І.

10.00

Виїзна оперативна нарада на будівництві обласного кардіологічного диспансеру.

Управління капітального будівництва облдержадміністрації

10.00

Виїзний особистий прийому громадян заступником голови облдержадміністрації в Полтавському районі.

10.00

Обласний науково-практичний семінар на тему: „Формування громадянських компетентностей засобами сучасної освіти”.

14.00

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

18.00

Творча зустріч з українським письменником, журналістом Олегом Криштопою.

9.30

Церемонія презентації профілактичного громадського центру для підлітків „Лайтхаус”, підготовленої благодійною організацією „Світло надії”.

Департамент охорони здоров’я

грудня 10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

14.00

Засідання конкурсної комісії щодо проведення другого етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новосанжарського дитячого будинку-інтернату – заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

9.00

ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

11.00

Урочистості з нагоди вручення почесного звання „Народний аматорський колектив” хоровому колективу „Живі джерела” Красногорівського сільського будинку культури Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району.

11.00

Урочисте відкриття щорічного обласного військово-патріотичного проекту „Жіночий батальйон – V”.

Товстий Р.І.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації