План основних заходів облдержадміністрації на 06 – 11 листопада 2017 року

06.11.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 06 – 11 листопада 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про можливості та пропозиції місцевих провайдерів у вирішенні проведення швидкісного Інтернету до соціально значущих місць Полтавської області.

2. Про стан реалізації в області проектів, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

3. Звіт голови Новосанжарської районної державної адміністрації Бульбахи Сергія Володимировича про забезпечення економічного та соціального розвитку району протягом 2016 року та 9 місяців 2017 року.

4. Про реалізацію на території області Урядової програми „Доступні ліки”.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

12.00

Нарада з питань реконструкції урочища „Бузковий гайˮ у межах регіонального ландшафтного парку „Диканськийˮ.

Головко В.А., Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів

облдержадміністрації.

13.00

Нарада з питання щодо забезпечення безперебійного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у перехідний період (початок 2018 року).

Пісоцький А.А.

14.00

Засідання робочої групи з регіонального розвитку та розробки Стратегії розвитку Полтавської області та Планів заходів з її реалізації.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

15.00

Засідання робочої групи з моніторингу стану реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР.

Пісоцький А.А.,

13.30

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління  юстиції у Полтавській області

15.00

Презентація книги Ганни Грибан та Володимира Халимона „Гортаючи сторінки історії Полтавщиниˮ.

Управління культури облдержадміністрації

17.00-18.00

Проведення „ гарячої” телефонної  лінії за участю заступника  голови  облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

9.00

Участь у круглому столі Міністерства інфраструктури України „Реалізація інфраструктурних проектів при формуванні ефективних територіально-виробничих зв’язків та забезпечення поступового соціально-економічного розвитку: регіональний аспектˮ.

Пісоцький А.А.

10.00

Нарада з питань комплексної очистки, збільшення водності та покращення екологічного стану річки Коломак в межах Полтавського та Чутівського районів.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Полтавське обласне управління водних ресурсів.

10.00

Семінар-нарада за участю голів ОТГ та РДА з питань міжмуніципального співробітництва.

11.00

Урочистості  з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та Дня української писемності та мови.

11.00

Нарада з актуальних питань впровадження Закону України „Про освітуˮ та Концепції „Нова українська школаˮ.

Головко В.А.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

11.00

Церемонія нагородження переможців конкурсу „Краща книга Полтавщини-2017ˮ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

11.00

Відкриття оновленого глядацького залу комунального закладу „Районний будинок культуриˮ  Зіньківської  районної  ради.

18.00

Концерт одеського бандуриста-новатора, композитора, аранжувальника Георгія Матвіїва.

12.00

Обласний  телешоу-конкурс  дитячої  пісні  і  танцю  „Естрадна  веселкаˮ  імені В.Прокопенка  учнів  мистецьких  та  загальноосвітніх  навчальних закладів, аматорських дитячих колективів.

Управління культури облдержадміністрації