План основних заходів облдержадміністрації на 06 – 11 лютого 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 06 – 11 лютого 2017 року

8.00-17.00

Постійно  діюча  пряма  телефонна  лінія  за       участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

09.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про внесення змін до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки.

2. Про підсумки реалізації проектів міжнародної технічної допомоги на території Полтавської області у 2016 році.

3. Про хід виконання Програми підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів із енергозбереження на 2015 – 2020 роки.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Пісоцький А.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Організаційно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Засідання науково-технічної ради з питань інформатизації при Полтавській облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

14.00

Засідання обласної комісії з визначенням даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 р.р.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

10.00

Тематичний короткостроковий семінар на тему: „Актуальні питання реалізації державної кадрової та антикорупційної політики”.

Відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань передачі в оренду земель водного фонду та розташованих на них водних об’єктів.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

14.00

Засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питання розрахунків ОКВПТГ „Лубнитеплоенерго” за послуги КП „Лубни-водоканал”.

Пругло О.Є.,

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Нарада з міськими та селищними головами з питання утворення спільного комунального підприємства у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Пругло О.Є.,

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань функціонування Полтавської філії ПАТ  „Укртелекому”.

10.00

Урочисте відкриття  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка).

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

11.00

Конференція Полтавської обласної громадської організації „Асоціація фермерів та приватних землевласників „Відродження Полтавщини” (Полтавська Державна аграрна академія).

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

14.00

Презентація монографії Полтавського історика, кандидата історичних наук Віктора Ревегука „Полтавщина. Протибільшовицький рух опору      20-30-х років XX століття: нариси історії” (Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського).

8.00

Відкриття  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (Полтавський університет економіки і торгівлі).

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

12.00

Покладання квітів до пам’ятного знаку Самійлу Величку та проведення молебню (с. Жуки Полтавський район).

13.30

„Круглий стіл”, присвячений пам’яті найвидатнішого українського літописця Самійла Величка (Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського).

Організаційний відділ