План основних заходів облдержадміністрації на 09 – 14 вересня 2019 року

09.09.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 09 – 14 вересня 2019 року

вересня

Заходи з відзначення 250-ї річниці від дня народження І.П. Котляревського:

Пругло О.Є.,

12.00  – урочисте покладання квітів до могили І.П. Котляревського.

заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

12.45 – урочисте покладання квітів до пам’ятника І.П. Котляревському.

13.50 – урочистості в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя.

10.00-19.00

Ярмарок «Street fest «Кращі товари Полтавщини».

Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

13.45

Нарада щодо вирішення проблемних питань, які виникли при переведенні населення Щербанівської ОТГ Полтавського району на індивідуальне опалення до початку опалювального сезону 2019/20 року.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питання узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

9.00

Особистий прийом громадян тимчасово виконувачем обов’язки голови облдерж-адміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Пругло О.Є.

10.00

Зустріч студентської та учнівської молоді з почесними гостями ювілейних заходів – представниками профільних інститутів Національної академії наук України та Національної спілки письменників України з нагоди відзначення 250-ї річниці від дня народження  І.П. Котляревського.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації,

11.00

Відкриття виставки «І.П. Котляревський та Полтавський театр. Інсценізація творів письменника».

Білокінь М.І.,

14.00

Засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров'я  облдержадміністрації.

10.00

Участь в Експортній конференції у м. Полтаві за сприяння Центру інформаційної підтримки бізнесу і Дніпропетровської торгово-промислової палати в рамках європейської програми «Прямуємо разом».

Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з питань розподілу в 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Товстий Р.І.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

10.00

Обласне свято партизанської слави «Квітуй, піснями подвиг прославляй, наш славний Ковпаківський край».

Білокінь М.І.,

11.00-20.00

Фестиваль сучасних театрів «Нащадки Котляревського».

10.00

Презентація Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради «Свято творчості і дитинства».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

11.00

Обласне свято «Осіннє золото» та відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів на батьківщині поета-пісняра Дмитра Луценка.