План основних заходів облдержадміністрації на 1 - 5 квітня 2019 року

01.04.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 1 - 5 квітня 2019 року

квітня

Заходи з відзначення в області 210 річниці від дня народження М.В. Гоголя:

Товстий Р.І.,

заступники  голови облдержадміністрації.,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

11.00 –   урочисте відкриття культурно-мистецького центру Національного музею-заповідника М.В. Гоголя;

13.50  – Міжнародна конференція «Гоголя світ, Гоголь у світі» за участю Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка та Національного музею-заповідника М.В. Гоголя;

16.30 – відкриття-презентація скульптурної композиції біля Premier Hotel Palazzo;

18.30 – відкриття регіонального фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя».

8.00–17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

9.00

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії „Вˮ - провідного спеціаліста Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Білокінь М.І.,

Бойко К.В.,

відділ управління персоналом апарату облдержадмі-ністрації.

10.00

Оперативна нарада на будівництві амбулаторії в                   с. Дмитрівці Дмитрівської сільської ради,  м. Горішні Плавні.

Департамент будівництва, містобудування і

архітектури та житлово-комунального

господарства облдержадмі-ністрації.

10.00

Участь  у відеоконференції Мінагрополітики з питань стану реалізації державних програм фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

Департамент агропромислового розвитку

облдержадмі-ністрації.

10.00

Засідання обласної комісії з визначення  даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

14.00

Відкриття Міжнародної виставки карикатур «Карлюка 2019».

Департамент культури і туризму

облдержадмі-ністрації.