План основних заходів облдержадміністрації на 1 – 5 жовтня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 1 – 5 жовтня 2018 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 7 місяців 2018 року.

2. Про організацію роботи щодо проведення перерахунку розмірів житлових субсидій із початком опалювального періоду 2018/19 року.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Нарада щодо підготовки до опалювального періоду 2018/2019 року Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

19.00

Участь в урочистостях та перегляді ювілейного концерту «Територія натхнення» з нагоди 75-річя Полтавської обласної філармонії.

Пругло О.Є.,

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

15.00

Установча нарада робочої групи з проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

жовтня

Комплексна перевірка стану здійснення виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

8.30

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами обласної комунальної власності для встановлення тарифів на комунальні послуги.

10.00

Участь у селекторній нараді під головуванням  Віце-прем'єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Г. Зубка щодо обговорення питання виконання завдань, передбачених заходами розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Головко В.А., Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації,

Департамент  охорони здоров'я облдержадмі-ністрації.

12.00

Засідання Координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині.

Головко В.А., Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку

облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання комісії з надання матеріальної допомоги при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

Товстий Р.І.

9.00

Селекторна нарада з головами районних та міських призовних комісій.

обласний військовий комісаріат,

відділ  з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з  правоохоронними органами  та оборонної  роботи апарату облдержадмі-ністрації.

10.00

Засідання Координаційної ради при облдержадміністрації з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадмі-ністрації.

13.00

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

10.00

Участь у селекторній нараді під головуванням  Віце-прем'єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Г. Зубка з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2018/19 року.

Головко В.А., Пругло О.Є.,

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання обласної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

жовтня

Робоча поїздка в райони області з метою моніторингу  проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення районними робочими групами.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку