План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 13 квітня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 13 квітня 2018 року

10.00

Нарада з питань підготовки та відзначення в області 32-х роковин Чорнобильської трагедії.

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

13.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

14.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України П.Розенка з питань впровадження медичної реформи.

Департамент  охорони здоров'я   облдержадмі-ністрації.

10.00

Зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення Антикорупційної програми Полтавської облдержадміністрації на 2018 рік.

Відділ  з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з  правоохоронними органами  та оборонної  роботи апарату облдержадмі-ністрації.

11.00

Круглий стіл на тему: «Архітектурні конкурси розвитку територій: демократія в дії» за участі координатора міжнародних та всеукраїнських архітектурних конкурсів від Координаційного центру Адміністрації Президента України                 Г.В. Бондар.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

10.00

Пленарне засідання сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

10.00

Прес-конференція з нагоди 120-ліття з дня народження та 25-ліття з дня смерті видатного полтавця першоієрарха УАПЦ: «Патріарх Мстислав (Скрипник) – перший Патріарх Української Автокефальної Православної Церкви» за участю високопреосвященного Афанасія - архієпископа Харківського і Полтавського, ігумена Антонія (Бондарця) - секретаря консисторії, ієрея Олександра Горая - голови відділу місійності та культури консисторії, Валентини Шемчук - прес-секретаря консисторії.

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

«День апарату облдержадміністрації» в Чутівській   райдержадміністрації.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.