План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 14 грудня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 14 грудня 2018 року

грудня

Участь у засіданні НКРЕКП щодо розгляду тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування, постачання) та тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Пругло О.Є.

11.00

Засідання президії обласної ради.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

12.00

Урочиста зустріч керівників області з представниками громадських організацій чорнобильців до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Головко В.А.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

12.00

Засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Заступники  голови облдержадміністрації.

13.00

Участь у виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

14.00

Участь в засіданні конкурсної комісії з конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради».

14.00

Зустріч із депутатською фракцією обласної ради політичної партії «Опозиційний блок».

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

9.30

Участь у нараді щодо планів реформи на 2019 рік за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

10.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

10.00

Семінар-тренінг з питань організації та проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у державному органі.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань.

11.00

Зустріч з делегацією Посольства Держави Ізраїль (Другим секретарем Посольства Марком Гольдманом та директором Ізраїльського культурного центру в м. Харкові Юнною Гольдман).

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

9.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

10.00

Відеоконференція з Мінагрополітики України з питань надання державної підтримки розвитку  фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

10.00

Зустріч з тимчасовим повіреним у справах Посольства Аргентинської Республіки в Україні Аріелем Максом Санчос Ромеро з питань співпраці.

Головко В.А., Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

10.00

Обласний науково-практичний семінар щодо протидії насиллю у закладах освіти за участю учителів, методистів суспільних дисциплін та керівників районних (міських) методичних об’єднань області.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

11.00

Засідання пленуму обласного комітету профспілки працівників державних установ України.

Пругло О.Є., Балагура В.В.

15.00

Нарада з питання запровадження в області механізмів підтримки учасників АТО.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

грудня

Участь у Раді туристичних міст і регіонів при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Департамент культури і туризму

облдержадміністрації.

10.00

Участь у V-й регіональній нараді щодо пріоритетів гендерної політики під головуванням віце-прем’єр- міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.О. Климпуш-Цинцадзе.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

відділ управління персоналом апарату облдержадмі-ністрації.

10.00 – 13.00

Семінар з начальниками юридичних служб райдержадміністрацій, відділів та управлінь облдержадміністрації з питань практичного застосування норм чинного законодавства.

Бойко К.В.,

юридичний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

13.00

Зустріч керівників сільськогосподарських підприємств області з консулом Аргентини.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

16.00

Робоча зустріч з депутатами Лубенського району.

10.00

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Пругло О.Є.,

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

10.00

Робоча поїздка до м. Горішні Плавні.

12.00

Зустріч з виконуючою обов’язки  Міністра охорони здоров'я України Уляною Супрун в рамках візиту до Полтавської області щодо пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.