План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 14 липня 2017 року

10.07.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 14 липня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан перепризначення житлових субсидій на наступний дванадцятимісячний термін.

2. Про порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента та порядок повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо внесення змін до Переліку природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році.

Департамент екології  та природних ресурсів облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природо-користування.

Товстий Р.І.

11.00

Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із  соціальної та професійної адаптації учасників АТО.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

14.00

Засідання обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Засідання комісії з визначення та встановлення статусу учасника-добровольця антитерористичної операції.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

11.00

Чемпіонат області з волейболу.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації.

14.00

Селекторна нарада з питань практичної реалізації в області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1154 Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб”.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості

10.00

Участь у пленарному засіданні сімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

11.00

Участь у проведенні показових тактико-спеціалізованих навчаннях за темою: „Дії сил та засобів підрозділів Головного управління ДСНС України у Полтавській області під час виникнення пожеж на зерно заготівельних та зернопереробних підприємствах агропромислового комплексу”.

Товстий Р.І.,

Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

17.00

Урочистості з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Пісоцький А.А.