План основних заходів облдержадміністрації на 10 - 16 червня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 10 - 16 червня 2019 року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.

2. Про реалізацію в області спільних заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Нарада з об’єднаними територіальними громадами в режимі відеоконференцзв’язку з питань розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Навчальний візит представників органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей в рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади» Програми ПРООН.

11.00

Нарада щодо презентації пілотного проекту з оцінки Кременчуцького будинку дитини.

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації.

11.30

Засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду за вихованням дітей.

Пругло О.Є.,

Служба у справах дітей облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Оперативна нарада з питань соціального захисту населення області.

11.30

Засідання президії Центрального Комітету профспілки працівників державних установ України.

Полтавський обком профспілки

державних установ України.

13.30

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

14.00

Нарада щодо виконання доручень, даних заступником голови облдержадміністрації, з підготовки змін до обласної Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення області та виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

червня

Тренінг в рамках українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) для представників області з питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо створення центрів професійної досконалості на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області.

11.00

Засідання регіональної ради професійної освіти (ради стейкхолдерів).

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

12.00

Зустріч Міністра культури України Є. Нищука з представниками інтелектуальної та культурної спільноти Полтавщини.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

11.00

Обласне свято «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена» до Дня Святої Трійці.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.