План основних заходів облдержадміністрації на 11 – 15 березня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 11 – 15 березня 2019 року

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації з поточних питань роботи галузей.

Пісоцький А.А.

10.00

Участь у Форумі „Від енергоефективності до енергонезалежностіˮ, який організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з проектами Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Пругло О.Є.

10.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.

10.00

Оперативна нарада на місці реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансера.

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

11.00

Розширене засідання обласної призовної комісії.

Відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.

9.00

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади державної служби категорії „Бˮ – начальника фінансового управління Машівської райдержадміністрації Полтавської області.

Білокінь М.І.,

Бойко К.В.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

12.30

Відкриття 36 обласного зльоту юних краєзнавців та активістів музеїв при закладах освіти.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами до обласної ради для встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

9.15

Зустріч з делегацією Литовської Республіки на чолі з Віце-міністром закордонних справ Литовської        Республіки паном Дарюсом Скусявічюсом та Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном  Марюсом Януконісом .

Заступники голови облдержадміністрації,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

9.30

Засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з питання „Про підсумки роботи органів нотаріату Полтавської області у 2018 році та завдання щодо підвищення ефективності їх діяльності у 2019 роціˮ.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області

10.00

Особистий прийом громадян першим  заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Урочисті заходи до  Дня українського добровольця.

Заступники голови облдержадміністрації,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

14.00

Засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при облдержадміністрації.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації

10.00

Засідання обласної спостережної комісії.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Засідання обласної науково-редакційної групи з  метою підготовки матеріалів до проекту „Місця пам′яті Української революції 1917-1921 роківˮ.

Білокінь М.І.,

12.00

Фінальна гра обласного огляду-конкурсу команд КВН серед учнів та вихованців закладів загальної середньої і позашкільної освіти.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації