План основних заходів облдержадміністрації на 11 – 16 грудня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 11 – 16 грудня 2017 року

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії щодо використання у 2017 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

Служба у справах дітей

11.00

Обласний форум „Розвиток місцевої пожежної охорони (МПО) в умовах децентралізації та розвитку міжмуніципального співробітництва”.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації,

Головне управління ДСНС України

в Полтавській області

14.00

Робоча зустріч із представниками Міжнародної аудиторської і консалтингової компанії „Moor Stephens LLP”.

16.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

грудня

Перевірка стану реалізації обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки в частині будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Лохвицькому районі.

Товстий Р.І.,

10.00

Участь у розгляді проекту рішення НКРЕКП щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії Кременчуцькою ТЕЦ ПАТ „Полтаваобленерго” на 2018 рік.

11.00

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Заступники голови облдержадміністрації

11.00

Пленум обласного комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

9.00

Нарада щодо забезпечення службовими приміщеннями  Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Товстий Р.І.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з  питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

10.00

Проведення тактико-спеціальних навчань ГУ ДСНС у Полтавській області на теми: «Гасіння пожеж у резервуарних парках з нафтою та нафтопродуктами» та «Гасіння пожежі у великій за площею складській будівлі»

М.Кременчук,

ПАО «Укртатнафта»

ПАТ «АвтоКРАЗ»

10.00

Засідання тимчасової робочої групи з вивчення ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь.

Департамент екології та
природних ресурсів облдержадмінстрації

к.506

10.00

Проведення прес-конференції за підсумками реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції „Відповідальність починається з мене”.

11.00

Участь у засіданні комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг у рамках проекту № 8475-UА „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Департамент охорони здоров’я

14.00

Засідання комісії з питань надання пільг підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю.

12.00

Участь у селекторній нараді Мінсоцполітики України щодо  використання у 2017 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

Служба у справах дітей

12.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації,

12.00

Гала-концерт та нагородження учасників і переможців  телешоу-конкурсу  дитячої  пісні  і  танцю  „Естрадна  веселка”  імені В.Прокопенка,  учнів  мистецьких  та  загальноосвітніх  навчальних закладів, аматорських дитячих колективів.

Управління культури

12.00

Пересувна виставка науки „Ландау центр”.