План основних заходів облдержадміністрації на 11–17 вересня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 11–17 вересня 2017 року

11 вересня

Участь у нараді під головуванням Президента України П. О. Порошенка з питань реформування сільської медицини.

9:00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про проект програми та завдання щодо забезпечення збереження, розвитку та популяризації пам’ятки археології національного значення «Більськ».
  2. Про стан імунопрофілактики дитячого населення Полтавської області проти вакцинокерованих інфекцій, зокрема кору, поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правцю.
  3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації

14:00

Установча нарада членів робочої групи з проведення 12 вересня 2017 року комплексної перевірки стану здійснення виконкомом Лубенської міськради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Білокінь М.І.

12 вересня

Проведення комплексної перевірки стану здійснення виконкомом Лубенської міськради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Білокінь М.І.

9:00

Урочистості з нагоди проведення Першого Європейського Дня Ферми.

Товстий Р.І.,

ДАПР

10:00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

12:00

Урочисте відкриття нового потужного кормоцентру для молочної ВРХ, який побудовано компанією «Астарта-Київ» на базі ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», Шишацький р-н.

Головко В.А.

13:30

Засідання «круглого столу» на тему: «Нові можливості для кожного: як повернути на ринок праці дієздатних безробітних».

ДСЗН,

ОЦЗ

13 вересня

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників цивільного захисту.

Головко В.А.,

ГУ ДСНС

Обласний День поля.

Товстий Р.І.,

ДАПР

11:00

Участь у нараді Мінрегіону з питань, визначених Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», та відшкодування різниці між фактичною вартістю та тарифами, які затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування згідно з джерелами, визначеними Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

13 вересня

«Гаряча» телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14 вересня

10:00

Узгоджувальна виїзна нарада з питань спорудження «Меморіалу – Скорботи» з увічнення пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років у с. Семенівці, Великобагачанський р-н.

ДБМАЖКГ,

14 вересня

10:00

Нарада з питань підготовки та відзначення заходів до Дня захисника України.

Білокінь М.І.,

ДІДКГ

15 вересня

10:00

Нарада з питань розробки обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки.

ДБМАЖКГ

15 вересня

10:30

Обласне свято партизанської слави «Квітуй, піснями подвиг прославляй, наш славний Ковпаківський край» з нагоди Дня партизанської слави та 130-річчя від дня народження Ковпака С.А.

Білокінь М.І.,

16–17 вересня

Загальноболгарський Собор «До заповіту Кубрата 105».