План основних заходів облдержадміністрації на 12 – 16 жовтня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 12 – 16 жовтня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан реалізації проектів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, та використання субвенції на соціально-економічний розвиток регіону.

2. Про створення в області  Центру допомоги учасникам антитерористичної операції.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів  облдержадміністрації.

13.00

Семінар на тему: „Ідентифікація, інвентаризація та формування переліків елементів місцевого регіонального рівнів елементів нематеріальної культурної спадщини України" (за участю експертів Українського центру культурних досліджень). Решетилівський художній професійний ліцей.

Управління культури облдержадміні-страції.

14.00

Виїзна оперативна нарада на будівництві 3-ї черги обласного протитуберкульозного диспансеру (м. Полтава).

Пругло О.Є.,

управління капітального будівництва облдержадміні-страції.

15.00

Зустріч демобілізованих бійців АТО зі школярами з нагоди Дня захисника України – „Разом до миру!”.

15.00

Нарада щодо фінансування ремонту аварійного колектора, що проходить територією кварталу, обмеженою вулицями Енгельса, Пушкарівською та Артема у м. Полтаві.

Пругло О.Є.,

управління містобудування та архітектури облдержадміні-страції.

10.00

Форум батьківської громадськості „Особливості патріотичного виховання дітей у сучасній сім'ї”.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Участь в офіційному відкритті проекту „Аграрні розписки в Україні” (м. Київ)

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

12.30

Привітання осіб, які перебувають на лікуванні в Полтавському обласному військовому госпіталі з Днем захисника України.

14.00

Засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду розвитку.

Пісоцький А.А.

14.00

Участь у засіданні обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

15.00

Засідання обласної комісії з питань забезпечення житлом учасників АТО та сімей загиблих.

8.00

9.30

12.00

13.00

19.00

Заходи з нагоди Дня захисника України:

- покладання квітів до пам’ятного знаку „Загиблим українським козакам”;

- покладання квітів до могил загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, хвилина мовчання, панахида  за загиблими воїнами, вшанування матерів та дружин загиблих учасників АТО;

- урочистий захід з нагоди перевезення з м. Києва до м. Полтава пам’ятника І.Мазепі.

Тематична мистецька патріотична акція.

- урочистості з нагоди Дня захисника України за участю військовослужбовців Полтавського гарнізону та презентація виставки військової техніки Збройних Сил України;

- прем’єра історичної драми „Остання любов гетьмана”.

Головко В.А., заступники голови облдержадміністрації.

м. Полтава

пам’ятний знак

„Загиблим українським козакам”

Алея Слави центрального кладовища

Соборний Майдан

Театральна площа

Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр

ім. М.В. Гоголя

жовтня

Панахиди  за загиблими та молебні за захисниками України з нагоди Дня захисника України.

Храми області

9.00

Семінар на тему: „Міжмуніципальні системи поводження з відходами в Україні – від ідеї до втілення” з питань регіональних систем поводження з відходами в Полтавській області.

жовтня 11.00

Чемпіонат області з плавання серед молоді.

10.00

Науково-практична конференція на тему: „Становлення та розвиток професійної європейської музики та духовно-моральний і регіональний аспект”.

Управління культури облдержадміністрації.

10.00

Чемпіонат області з кіокушин карате.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

облдержадміністрації.

11.00-13.00

Засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.