План основних заходів облдержадміністрації на 12 – 18 червня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 12 – 18 червня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання в області заходів з охорони рибних запасів „Нерест – 2017”.

2. Про хід виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Урочисте відкриття реконструйованої 2-ї черги соціального гуртожитку в селищі Нова Галещина Козельщинського району.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань комплексної очистки, збільшення водності та поліпшення екологічного стану річки Коломак.

Товстий Р.І.,

10.00

Відкриття XI Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю „Опішне – 2017”.

13.00

Засідання „круглого столу” з питань якості питної води на території області.

Пругло О.Є.,

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації,

14.00

Вшанування пам’яті письменника, літературознавця, краєзнавця Петра Ротача  „Не прощаюсь з тобою, моя Україно...”.

13.00

Засідання робочої групи щодо ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь.

Товстий Р.І.,

14.00

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

червня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

червня

Проведення „дня апарату облдержадміністрації” в  Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту  облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Робоча зустріч з медичним активом області з приводу актуальності реформування системи охорони здоров’я.

Головко В.А.

10.00

Нарада з питань ремонту та утримання доріг в Чутівському районі.

Пісоцький А.А.

11.00

Відкриття виставки японського фотомистецтва.

12.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка щодо забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 гривень та ходу виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 щодо виплати громадянам невикористаних сум житлових субсидій.

Головко В.А.,

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14.00

Відкриття персональної виставки майстра художнього різьблення по дереву та дерев’яній скульптурі Чеха Івана Федоровича (м. Хорол).

17.00

Відкриття 53-го Чемпіонату області серед учнівської та студентської молоді з пішохідного туризму.

Департамент освіти і науки

15.00

Участь у відео-конференції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питання „Актуальні питання підготовки проектів, що фінансуються за рахунок ДФРР та субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ”.

Пісоцький А.А.,

10.00

Міжрайонний  фольклорний  фестиваль  „Барви  Хорольщини”.

червня

Початок роботи обласної науково-дослідницької експедиції учнівської молоді „Бутова гора”.

Департамент освіти і науки