План основних заходів облдержадміністрації на 13 – 17 листопада 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про розвиток донорства в Полтавській області та забезпечення населення компонентами крові.

2. Про реалізацію на території області Урядової програми „Доступні ліки”.

3. Звіт голови Хорольської районної державної адміністрації Звірко Лариси Миколаївни про забезпечення економічного та соціального розвитку району протягом 2016 року та 9 місяців 2017 року.

4. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з визначення переможців щорічного конкурсу студентських наукових робіт „Від студентського самоврядування – до самоврядування громадˮ.

14.00

Засідання конкурсної комісії щодо проведення першого етапу конкурсу на заміщення вакантної посади директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

11.00

Навчальний семінар з практичного застосування Закону України „Про публічні закупівліˮ.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

17.20

Участь у прямому радіоефірі „Будніˮ на радіо „Лтаваˮ.

10.00

Семінар-тренінг за участю представників НАЗК у рамках інформаційної кампанії з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів „Конфлікт інтересів: треба знати!ˮ.

9.00

Особистий прийом громадян заступником  голови – керівником апарату  облдержадміністрації.

14.00

Розширене засідання регіональної ради по роботі з кадрами.

11.00

Урочистості до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Головко В.А.,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

10.00

Семінар з працівниками юридичних служб структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

13.00

Особистий прийом громадян заступником  голови   облдержадміністрації.

15.00

Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури облдержадміністрації.

листопада

Участь у заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства та 100-річчя заснування Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Товстий Р.І.,

делегація від області

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації у Новосанжарському районі.

11.00

Урочистості  з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

14.00

Урочистий захід з нагоди Міжнародного дня толерантності.

14.00

Презентація нових видань Харківського видавця Олександра Олеговича Савчука про Миколу Біляшівського і Михайла Павлуцького.

15.00

Персональна виставка заслуженого майстра народної творчості України Наталії Свиридюк „Полотняні стежки доліˮ.

П'ятниця, 10 Листопад, 2017