ПЛАН основних заходів облдержадміністрації на 13 – 17 серпня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації   на   13 –  17 серпня  2018  року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення соціальними послугами осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, територіальними центрами соціального обслуговування.

2. Про підготовку закладів освіти області до нового 2018/19 навчального року.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадмі-ністрації.

10.00

Участь у конкурсному відборі проектів з реалізації заходів, передбачених Загальнодержавною цільовою програмою «Питна вода України» в 2018 році.

14.00

Засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

9.00

Установча нарада робочої групи з проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Гадяцької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

9.00

Виїзд атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку державної форми власності  Полтавської області для здійснення державної атестації  дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Нові Санжари» медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадмі-ністрації.

9.00

Засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.

управління інфраструктури облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь у селекторній нараді Міністерства охорони здоров’я України щодо реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадмі-ністрації.

13.30

Семінар на тему: «Формування місцевої політики щодо сталого енергетичного розвитку та клімату» в рамках ініціативи ЄС «Угода мерів - Схід» в Україні.

серпня

Комплексна перевірка стану здійснення виконавчим комітетом Гадяцької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

серпня

Презентація Полтавської області у Всеукраїнському експопроекті «Мистецькі жнива – 2018».

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

10.00

Оперативна нарада з питання проведення робіт капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

Білокінь М.І.

17.00

Участь у радіопередачі «Будні» на ТРК «Лтава».

серпня

«Гаряча» телефонна  лінія за участю заступника голови  облдержадміністрації.

10.00

Участь у кущовому семінарі на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

Пругло О.Є.,

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

10.00

Нарада з керівниками причетних служб з питання виконання  доручення голови облдержадміністрації щодо проведення двомісячника охорони водних біоресурсів області.

13.00

серпня

Робоча поїздка в райони області з метою вивчення проблем розвитку кооперативних об’єднань та садівництва в сільській місцевості.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромисло-вого розвитку

облдержадмі-ністрації.

11.00

Відкриття комунального закладу Семенівської об’єднаної територіальної громади «Будинок захищеної старості».

Головко В.А.

10.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

10.00-15.00

Семінар на тему: «Розвиток інвестиційних інструментів громад Полтавської області» за участі експертів Проекту ПРОМІС.