План основних заходів облдержадміністрації на 13 – 18 липня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про завдання органів влади області за підсумками наради Президента України П.О.Порошенка з головами обласних державних адміністрацій.

2. Про реалізацію на території області механізму державної підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів із впровадження заходів з енерго-ефективності в житлових будинках.

3. Про організацію проведення ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  „Сокіл” („Джура”).

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдерж-адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та обласних служб.

Пісоцький А.А.

11.00

Чемпіонат області з художньої гімнастики.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

12.00

Участь у робочій зустрічі в Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин щодо реалізації гендерної політики в Україні.

14.00

Нарада з питань виділення коштів з місцевих бюджетів на відшкодування частини відсотків за кредитами та на придбання матеріалів/обладнання для впровадження енергоефективних заходів (у форматі відеоконференції).

Пісоцький А.А.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Лохвицькому районі.

10.00

Зустріч з директором ПРООН в Україні паном Янтомасом Хімстра та представниками проекту ПРООН „Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб України”. Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ПРОООН та Полтавською обласною державною адміністрацією.

Пісоцький А.А.,

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

10.00

Засідання конкурсної комісії з визначення виконавця земельних торгів щодо надання в оренду водних об’єктів.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

14.00

Нарада з питань функціонування в області Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

липня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби облдержадміністрації.

10.00

Засідання „круглого столу” з нагоди відзначення  25-ї річниці проголошення Декларації про Державний суверенітет України.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Засідання Координаційної ради з контролю за виконанням заходів щодо підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.

17.00

Засідання „круглого столу” – Громадського форуму на тему: „Про концепцію художнього образу пам’ятного знаку для увічнення подій та Героїв Майдану”.

Пругло О.Є.

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

9.00

Фінальні змагання з волейболу в залік „Спартакіада-2015”  ФСТ „Динамо”.

10.00

Нарада з питань розробки програми охорони навколишнього природного середовища Полтавської області на 2016-2020 роки.

11.35

Чемпіонат області з швидких та блискавичних шахів, присвячених Всесвітньому дню шахів та Дню шахів України 2015 року.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.