План основних заходів облдержадміністрації на 14 – 18 січня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 14 – 18 січня 2019 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про впровадження аграрних розписок у 2018 році у Полтавській області та завдання щодо забезпечення фінансування сільгоспвиробників на час проведення комплексу польових робіт.

2. Про стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

3. Про підготовку до контрольної перевірки стану цивільного захисту області у березні 2019 року.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

12.00

Селекторна  нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубка з обговорення питання щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості та впровадження технологій з використання телекомунікаційних засобів.

Пругло О.Є,

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

10.00

Проведення Молитовного сніданку за участю керівництва області та провідних християнських конфесій.

заступники  голови    облдержадміністрації.

10.00

Нарада щодо переведення населення Щербанівської ОТГ Полтавського району з централізованого теплопостачання на індивідуальне опалення.

ністрації.

10.00

Нарада зі спеціалістами управлінь, відділів та секторів агропромислового  розвитку райдержадміністрацій з питань дотримання вимог Галузевої угоди щодо рівня  середньомісячної заробітної плати в сільському господарстві.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку

облдержадмі-ністрації.

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Нарада з питання підготовки заходів до 210 річниці від дня народження М.В. Гоголя.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

січня

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника голови  облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Засідання комісій з питань соціального захисту населення та з питань ветеранів та учасників бойових дій Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації щодо розгляду обсягів фінансування та напрямків використання бюджетних коштів, передбачених на фінансову підтримку організаційної діяльності обласних громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників бойових дій та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

11.00

Нарада з питання вирішення фінансування закладів культури Новосанжарської ОТГ.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

10.00

Нарада у  голови облдержадміністрації з питання туристичної промоції земських шкіл авторства архітектора Опанаса Сластіона.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

8.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з екології серед учнів 10 – 11 класів закладів освіти області.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.