План основних заходів облдержадміністрації на 14 - 18 травня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 14 - 18 травня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку за перший квартал 2018 року.

2. Про проведення двомісячника охорони водних біоресурсів у період нересту риби 2018 року.

3. Про формування ефективних моделей розвитку фізичної культури та спорту на рівні територіальних громад.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

09.45

Тренінг «Від демократії в школі - до демократії в громаді» за участі освітян Полтавської та Луганської областей, експертів з питань розвитку громадянських компетентностей, представників влади та громад.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Нарада з питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Полтавській області.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

15.00

Нарада за участі представників об’єднаних територіальних громад області з питання реформування національної поліції.

Головко В.А.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

15.00

Нарада з питання проведення заходів до Дня Європи та охорони культурної спадщини.

Білокінь М.І.,

16.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

10.00

Нарада з організаціями-надавачами послуг щодо погашення заборгованості зі сплати обов’язкової частки платежу, встановленої під час призначення субсидій станом на 01.05.2018.

14.00

Зустріч з делегацією Черкаської області в рамках реалізації проекту, спрямованого на підтримку та інституційний розвиток туберкульозної спільноти в Україні та обміну досвідом.

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю першого заступника  голови  облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

травня

Участь у виїзному засіданні колегії Мінсоцполітики.

10.15

Офіційна зустріч керівництва облдержадміністрації з делегацією Міжнародного Трейд-клубу в Україні.

Пісоцький А.А.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14.00

Розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей у режимі відео-конференції.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

11.00

Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації.

Товстий Р.І.

13.30

Засідання архітектурно-будівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

к.333

травня

Обласне свято народної творчості „Решетилівська весна”.

11.00

Святкові заходи до Дня Європи та охорони культурної спадщини.

Білокінь М.І.,

12.00

Покладання квітів до пам’ятного знаку на місці перепоховання останків жертв політичних репресій на території урочища Триби Полтавського району з нагоди 80-х роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.