План основних заходів облдержадміністрації на 14 – 20 серпня 2017 року

14.08.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 14 – 20 серпня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку закладів освіти області до початку 2017/18 навчального року.

2.  Про роботу Державної екологічної інспекції у Полтавській області в сфері поводження з відходами та про першочергові заходи для поліпшення ситуації під час збирання та транспортування твердих побутових відходів на території Полтавської області.

3. Про оптимізацію надання нотаріальних послуг на території області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

10.30

11.00

Виставка „Більське городище в нових дослідженнях археологів”.

12.00

Нарада щодо реконструкції медичного містечка на території Полтавської обласної клінічної лікарні    ім. М.В.Скліфосовського.

серпня

Робоча поїздка до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

10.00

Відкриття табору „Юний турист” при Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Департамент освіти і науки

12.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана з питань підготовки навчальних закладів до 2017/18 навчального року.

13.00

Виїзна нарада з питань здійснення протипожежних заходів у лісових масивах області та їх фінансового забезпечення.

Товстий Р.І.,

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

10.00

Засідання комісії облдержадміністрації щодо вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Полтавський обласний центр зайнятості

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Чорнухинському районі.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Обласна спартакіада державних службовців.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

серпня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури, та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

11.00

Участь у селекторній нараді Мінрегіону в режимі відео конференц-зв’язку щодо підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період та виконання планів заходів з підготовки до опалювального сезону 2017/18 року.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

16.00

Виставка робіт з нагоди 70-річчя від дня народження художника, заслуженого майстра народної творчості Євгена Пілюгіна.

Білокінь М.І.,

10.00

Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації у Козельщинському районі.

Білокінь М.І.

13.00

Чемпіонат області з баскетболу серед ветеранів 45+.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

17.00

Етнофестиваль „Гелон-фест” з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України.

Білокінь М.І.,

10.00

Відкриття Міжнародного  фольклорного  фестивалю  „Калинове  літо  на  Дніпрі”.