План основних заходів облдержадміністрації на 15 – 20 червня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про заходи щодо попередження дитячої бездоглядності, безпритульності та розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Про підготовку туристичної промоції Полтавщини під час проведення Сорочинського ярмарку.

3. Про недопущення виникнення масштабних лісових пожеж та пожеж на торфовищах в пожежо-небезпечний період.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.00

Навчально-тренувальні збори під час підготовки      Х Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді „Моя земля – земля моїх батьків”.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади  та обласних служб.

11.00

Участь у відкритті спортивно-ігрового майданчика, отриманого за перемогу у Всеукраїнській інформаційно-профілактичній акції „Відповідальність починається з мене”.

Товстий Р.І.,

відділ у справах сім’ї   та  молоді

15.00

Нарада з питань функціонування Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва.

Пісоцький А.А., Пругло О.Є.

10.00

Участь у розширеному засіданні президії обласної ради з розгляду питання „Про перспективний план спроможних територіальних громад”.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.00

Участь у селекторній нараді Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній пожежонебезпечний період 2015 року.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні колегії Державного архіву Полтавської області.

11.00

Нарада щодо реалізації в Полтавській області проекту ЄС „Полтавська область для внутрішньо-переміщених осіб”.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

14.00

Нарада з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення житлового фонду засобами комерційного обліку теплової енергії.

Департамент житлово-комунального

господарства облдержадміністрації.

14.00

Нарада на тему: „Активізація впровадження екскурсійно-туристичних маршрутів, що сприяють національно-патріотичному вихованню учнівської та студентської молоді”.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань узгодження пропозицій та зауважень до проекту антикорупційної програми.

14.00

Нарада з питань дотримання автомобільними перевізниками вимог чинного законодавства України у транспортній галузі та легалізації пасажирських перевезень.

14.00

Навчально-тренувальний збір з підготовки команди області до 44-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму.

Департамент освіти і науки

15.00

Участь у парламентських слуханнях на тему: „Сімейна політика України – цілі та завдання”.

Товстий Р.І.

10.00

Нарада з перевізниками Полтавської області щодо організації пільгових перевезень пасажирів.

10.00

Робоча зустріч з експертами Проекту „Реформа управління на Сході України”, який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами у Полтавському субрегіоні.

Пругло О.Є.

Департамент житлово-комунального

господарства облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

17.00

VІІІ засідання „круглого столу” Громадського форуму з метою реалізації ініціативи громадськості та рішення двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання      від 24.02.2014 щодо вшанування та увічнення подвигу Героїв Майдану 2013-2014 років з встановленням пам’ятника по вул. Жовтневій, 45 у м.Полтаві.

Пругло О.Є.,

управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

червня 18.00

Участь керівника апарату облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

20.30

Навчально-методична екскурсія до Полтавської гравіметричної обсерваторії для фахівців туристичної галузі Полтавщини та прихильників культурно-пізнавального туризму.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

10.00

Нарада з медичним активом області.

Департамент охорони здоров’я

11.00

Засідання конкурсної комісії з відбору виконавця земельних торгів для надання водних об’єктів в оренду.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

9.00

Участь  у  церемонії  закриття  ІХ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю  „Опішне-2015”.

Товстий Р.І.,

Відділ у справах сім’ї   та  молоді