План основних заходів облдержадміністрації на 16 – 21 березня 2015 року

13.03.2015

План основних заходів облдержадміністрації на 16 – 21 березня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про тарифне регулювання системи пасажирських перевезень на внутрішньообласних маршрутах.

2. Про використання можливостей харчової та переробної промисловості для забезпечення якісними продуктами харчування бюджетних установ області.

3. Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Навчальний семінар керівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо впровадження на території області Закону України від 05.02.2015 №157-VIII „Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

16.00

Збори засновників Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва. Засідання наглядової ради Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва.

Головко В.А.,

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

9.00

Особистий прийом громадян головою облдерж-адміністрації.

10.00

Засідання Громадської ради при облдерж-адміністрації.

10.00

Участь у розширеній нараді під головуванням Міністра інфраструктури України А.Пивоварського на тему: „Проблеми галузі пасажирських автобусних перевезень та шляхи їх вирішення”.

10.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України О.М.Павленка щодо стану відтворення лісів та підготовки до пожежно-небезпечного періоду 2015 року.

13.00

Нарада щодо реалізації механізму соціального супроводження, організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) учасників АТО, які підлягають весняній демобілізації.

Пругло О.Є.,

Обласний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей  та  молоді.

14.00

Нарада з питань розподілу коштів за Регіональною програмою „Територіальна оборона” на 2015 рік.

16.00

Виступ студентських мистецьких колективів Полтавського педагогічного університету  ім. В.Г. Короленка у військовій частині – польової пошти В0213.

Управління культури облдержадміністрації.

10.00

Семінар з питань впровадження пілотного проекту зі створення гарантійного фонду з метою забезпечення кредитними ресурсами малого середнього бізнесу в аграрному секторі.

14.00

Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та громадським організаціям інвалідів.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

15.00

Інтерактивна екскурсія-лекція на тему: „Будинки міста Полтави розповідають...”.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

березня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

березня 10.00

Засідання обласного розширеного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

березня 10.00

Семінар на тему: „Садівництво – складова розвитку сільської території”.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

15.00

Презентація фільму „Баньдеровцы”, приурочена до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Управління культури облдержадміністрації.

березня 18.00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

10.00

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1999-2000 років народження.

11.00

Нарада з питань  впровадження пілотного проекту по  аграрних розписках.

15.00

Чемпіонат області з шахів серед юнаків і дівчат віком до 8-10 років.

9.00

Відкритий Всеукраїнський турнір „Олімпік Стар” з тхеквондо ВТФ.