План основних заходів облдержадміністрації на 16 – 21 квітня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 16 – 21 квітня 2018 року

09.30

Обласна нарада про реалізацію в області Проекту „Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні”.

Білокінь М.І.

Департамент охорони здоровя облдержадміністрації.

11.00

Навчально-методичний семінар з актуальних питань написання проектних заявок, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, змін у нормативно-правовій  базі та вимог до структури проектів і супровідної документації.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

14.00

Презентація випуску „Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Чорнухинський район” до Дня пам’яток історії та культури (Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського).

08.00 – 18.00

Тренування на тему: „Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Кременчуцької ГЕС”  (м.Кременчук).

Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації.

18 квітня

09.00

Інформаційно-просвітницький тур до Дня пам’яток історії та культури для керівників структурних підрозділів сфери культури райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад (м. Полтава -смт. Диканька -смт. Опішня).

10.00

Нарада з питань державної підтримки фермерства та розвитку сільських територій (за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України В.В. Шеремета).

Головко В.А.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

10.00

Обласний фестиваль-конкурс „Першоцвіт” серед вихованців інтернатних закладів.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Решетилівській райдержадміністрації.

Товстий Р.І.

11.00

Відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції „Феномен Олеся Гончара в духовному просторі України”.

11.00

Участь у селекторній нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е.Б.Кругляка з питань підведення підсумків опалювального сезону 2017/18 року, підготовки та виконання планів заходів до опалювального сезону 2018/19 року та шляхи вирішення проблемних питань.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00-14.30

Спецпогашення маркованого конверта, присвяченого 100-річчю О.Т. Гончара.

Відкриття виставки „Світло його зорі”, присвяченій 100-річчю О.Т. Гончара.

Пленарне засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції „Феномен Олеся Гончара в духовному просторі Українства”.

Білокінь М.І.

11.00

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти „Нове покоління”.

13.30

Засідання архітектурно-будівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

к.333

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у Диканській райдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

20 квітня

09.30

Робоча нарада щодо можливостей використання інструментів SMART технологій проекту „SMART Полтавщина”.

Головко В.А., Пісоцький А.А.

Департамент  економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

10.30-16.00

Полтавський форум громад та органів місцевого самоврядування „SMART Полтавщина”.

Головко В.А., Пісоцький А.А.

9.00

Проведення щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою території області.