План основних заходів облдержадміністрації на 17 – 21 лютого 2020 року

Версія для друку

План основних заходів облдержадміністрації на 17 – 21 лютого 2020 року

 

17-18

лютого

 

 

Участь у семінарі за участю міжнародних експертів на тему «Оптимізація лікарняної мережі в Україні».

Лунін Д.С.

17

лютого

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

      1. Про підсумки проведення призову громадян області на строкову військову службу у 2019 році та організацію якісного проведення весняного призову громадян у 2020 році.

   2. Про підбиття підсумків функціонування системи цивільного захисту області за 2019 рік та завдання на 2020 рік.

Синєгубов О.В.,

заступники голови облдержадміністрації.

17

лютого

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

Рижеченко К.С. 

17

лютого

14.00

 

Участь у селекторній нараді з Мінсоцполітики та МОЗ з питання влаштування дітей у сімейні форми виховання в контексті реформування будинків дитини під головуванням Олега Коваля та Дмитра Луфера.

 

Рижеченко К.С.,

служба у справах дітей облдержадміністрації. 

18

лютого

10.00

 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

 

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

 

18

лютого

10.00

 

Нарада з питання збереження можливостей діючої автоматизованої системи централізованого оповіщення області.

 

Греков Є.А.,

управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

18

лютого

11.00

Засідання президії обласної ради.

 

Синєгубов О.В.,

заступники голови облдержадміністрації, структурні підрозділи облдержадміністрації.

18

лютого

11.30

Засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

 

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

18

лютого

14.00

Засідання Експертної ради з випуску соціально значущих книг авторів області.

 

Рижеченко К.С.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

19

лютого

10.00

 

Участь у відеоконференції з Мінекономіки щодо розвитку агропромислового комплексу.

 

Греков Є.А.,

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

19

лютого

11.00

Нарада з питання внесення змін до цільової регіональної програми «Власний дім» на 2017-2021 роки.

 

Лунін Д.С.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

19

лютого

12.00

 

Зустріч голови обласної державної адміністрації О. Синєгубова з активом Координаційної ради громадських організацій учасників АТО.  

 

Синєгубов О.В., заступники голови облдержадміністрації.

20-21

лютого

10.00

Семінар для учасників та замовників публічних закупівель.

 

Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації.

20

лютого

10.00

 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

 

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

20

лютого

10.00

Зустріч з командою консультантів Програми «Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання».

 

Синєгубов О.В., Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації.

20

лютого

11.00

Робоча зустріч щодо впровадження Геоінформаційної системи містобудівного кадастру Полтавської області.

 

Лунін Д.С.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

20

лютого

13.00

Засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

 

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

20

лютого

14.00

Нарада з питань реалізації Проєкту цифрової трансформації області за участю випускників та студентів вищих навчальних закладів області.

 

Лунін Д.С.,

управління інфраструктури облдержадміністрації.

20

лютого

15.00

Захід із вшанування подвигу учасників Революції Гідності, пам’яті Героїв Небесної Сотні,  покладання квітів до меморіального знаку Героям Небесної Сотні.

 

Синєгубов О.В., заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

 

21

лютого

11.00

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури.

 

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

 

угору ↑