План основних заходів облдержадміністрації на 17 - 21 вересня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 17 - 21 вересня 2018 року

9.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про ситуацію, що склалася на території Полтавської області щодо карантинних бур’янів (амброзії полинолистої).

2. Про актуальні завдання та напрями оптимізації надання правової допомоги  населенню області.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Заступники голови облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь в урочистих заходах з нагоди відзначення  Дня рятівника.

14.00

Засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, профілактики правопорушень серед  дітей  та  захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів.

Служба у справах дітей

облдержадмі-ністрації.

10.00

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Пругло О.Є.

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

10.00

Засідання комісії щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розробку проектів, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

Служба у справах дітей

облдержадмі-ністрації.

11.00

Розширені інструкторсько-методичні збори з членами обласної призовної комісії, головами районних (міських) призовних комісій, військовими комісарами районних (міських) військових комісаріатів, старшими лікарями районних (міських) призовних комісій.

14.00

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами обласної комунальної власності для встановлення тарифів на комунальні послуги.

Пругло О.Є.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

15.30-17.00

Зустріч керівників структурних підрозділів облдержадміністрації з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Полтавському  районі.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника  голови  облдержадміністрації.

10.00

Засідання регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій в режимі відеоконференцзв’язку.

Товстий Р.І.,

управління з питань цивільного захисту облдержадмі-ністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.