План основних заходів облдержадміністрації на 17–24 серпня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 17–24 серпня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення стабільної протиепізоотичної ситуації та продовольчої безпеки на території області.
  2. Про стан утримання регіональної автоматизованої системи оповіщення, створення та функціонування на об’єктах підвищеної небезпеки автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення в разі їх виникнення.
  3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдерж-адміністрації.

14.00

Нарада щодо реорганізації відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Урочисте  відкриття Сорочинського ярмарку-2015

13.30

Концерт творчих колективів національних меншин області «Україна — велика родина!»

Управління культури

облдержадміністрації.

17.00

Урочиста зустріч учасників ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») — «Джура-2015: Гетьманська Україна»

10.00

Урочисте відкриття мистецького конкурсу «Ватра» («У колі друзів»). Передача естафети проведення гри «Сокіл» («Джура») керівництвом Сумської облдержадміністрації керівництву Полтавської  облдержадміністрації.

Департамент освіти і науки ОДА

11.00

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Пісоцький А.А.

12.00

«Аграрний форум» у рамках проведення заходів Сорочинського ярмарку-2015

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

10.00

Засідання Координаційної ради з контролю за виконанням заходів щодо підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2015–2016 року

10.00

Відкриття документальної виставки з нагоди Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України

Державний архів Полтавської області.

Участь у Всеукраїнському форумі фермерів

14.00

Нарада з питань передачі безгосподарських водопровідно-каналізаційних мереж у м. Полтаві на баланс КППОР «Полтававодоканал»

Департамент житлово-комунального господарства ОДА

10.00

Засідання комісії у справах альтернативної військової служби  облдержадміністрації

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення ОДА

15.00

Урочистості та вручення державних нагород з нагоди 24-ї річниці незалежності України

заступники  голови облдержадміністрації,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Управління культури ОДА

9.00

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України за участі керівництва області та учасників ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») — «Джура-2015: Гетьманська Україна»

12.00

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими в боротьбі за незалежність України, зокрема у зв’язку з подіями Революції Гідності та відстоюванням територіальної цілісності нашої держави

Заступники  голови облдержадміністрації,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Управління культури ОДА

13.30

Урочиста церемонія закриття Сорочинського ярмарку-2015

заступники  голови облдержадміністрації

18.00

Концертна програма з нагоди 24-ї річниці незалежності України, благодійна акція на підтримку учасників АТО та забезпечення матеріальних потреб бійців Збройних сил України

Управління культури облдержадміністрації

9.00 – 11.00

Урочистості з нагоди 24-ї річниці незалежності України за участі представників органів влади, трудових колективів і громадськості області та учасників ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») — «Джура-2015: Гетьманська Україна»:

• урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятного знаку „Загиблим українським козакам” з врученням щорічної міської премії ім. С.Величка;
  • молебень за Україну та український народ;
  • святкова хода від Соборного майдану до площі біля адміністративного приміщення облдерж-адміністрації (вул.Жовтнева, 45).

заступники  голови облдержадміністрації

11.00

Урочисте закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») — «Джура-2015: Гетьманська Україна» та нагородження її переможців