План основних заходів облдержадміністрації на 17 серпня – 24 серпня 2020 року

План основних заходів облдержадміністрації на 17 серпня – 24 серпня 2020 року

серпня

Відвідання об’єктів Програми Президента України «Велике будівництво» з проведенням оперативних нарад із замовниками та підрядниками будівництва.

Лунін Д.С.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції з порядком денним:

1. Про моніторинг реалізації проєктів, які фінансуються у 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

2. Про партиципацію влади, громади та бізнесу під час прийняття інклюзивних рішень у сфері містобудування та в ході реалізації проєктів Національної програми „Велике будівництво”.

3. Звіт голови Карлівської районної державної адміністрації про проведену роботу на території району відповідно до статті 33 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

заступники голови облдержадміністрації.

9.30

Виїзна нарада щодо стану збереження та перспектив подальшого утримання Садиби Закре́вських – пам'ятки історії, архітектури та садово-паркової культури.

серпня

Онлайн конференція в Zoom з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Департамент агропромислового

розвитку облдержадміністрації.

10.00

ІІ Полтавський туристичний форум: Сфера гостинності.

10.00

Відкриття виставки до Дня Незалежності України.

Державний архів Полтавської області.

11.00

Участь у нараді Мінекономіки з питань державної підтримки та впровадження земельної реформи.

Греков Є.А.

15.00

Засідання Комісії із земельних питань.

Юридичний департамент облдержадміністрації.

09.00

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Державного Прапора України за участю керівництва області.

заступники голови облдержадміністрації,

Департамент культури і туризму  облдержадміністрації,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

09.20

Презентація картини заслуженого працівника культури України В. Побокова «Іван Мазепа».

серпня

9.00 - Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Незалежності України.

9.15 - Покладання квітів до пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» до Дня Незалежності України.

заступники голови облдержадміністрації,