План основних заходів облдержадміністрації на 18 - 21 червня 2019 року

17.06.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 18 - 21 червня 2019 року

10.00

Засідання міжвідомчої обласної комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій з питань відновлення історичної справедливості та перспективи використання «території артскладів» у м. Полтаві для містобудівних потреб.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Засідання робочої групи з розробки  Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо розробки стратегії поводження з твердими побутовим відходами в області.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Виїзний семінар для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, державних службовців Хорольського та Семенівського районів на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

Пругло О.Є.,

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

10.00

Обласний 2-денний семінар-практикум «Взаємодія природоохоронних рекреаційних установ та дитячих громадських екологічних організацій у питаннях екологічної просвіти населення».

10.00

Засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї при облдержадміністрації.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо створення центрів професійної досконалості на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

19.30

Урочисте відкриття І табірної зміни дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський».

9.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

червня 11.00

Спільне засідання громадської ради при Полтавській облдержадміністрації та Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації за участі  голів громадських рад при райдержадміністраціях (міськвиконкомах).

Білокінь М.І.,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  облдержадміністрації.

14.00

Засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Полтавській облдержадміністрації.

10.00

Виїзна нарада з питання проведення робіт капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації,

10.00

Покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

11.00

Урочистості з нагоди Дня державної служби України.

Білокінь М.І.,
Бойко К.В.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

12.00

Участь у селекторній нараді під головуванням  Віце-прем'єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Г. Зубка з питань підбиття підсумків проходження опалювального сезону 2018/19 року та підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019/20 року.