План основних заходів облдержадміністрації на 18 – 22 березня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 18 – 22 березня 2019 року

13.00

Нарада з проблемних питань пасажирських перевезень в Полтавській області.

Пісоцький А.А.

14.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

9.00

Оперативна нарада на будівельному майданчику з реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансера.

Пругло О.Є.

10.00

Виїзна робоча зустріч з сільгосптоваровиробниками Лохвицького району  щодо діючих державної та місцевих програм підтримки агропромислового комплексу: „Про порядки використання коштів державного та обласного бюджетів для підтримки галузей агропромислового розвитку області в 2019 роціˮ.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

11.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка з питань надання житлових субсидій у грошовій формі та проведення з 1 березня 2019 року індексації пенсій і забезпечення її виплати.

11.00

Обласний семінар організаторів шкільних, І (районного, міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).

14.00

Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствами громадських організацій інвалідів.

14.00

Засідання „круглого столуˮ на тему: „Обговорення практичних аспектів реалізації Закону України „Про комерційний облік теплової енергії та водопостачанняˮ.

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Участь у Третьому форумі ОСББ Полтавщини.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Лубенському районі.

Товстий Р.І.

Білокінь М.І.

10.30

Участь у пленумі ради обласної організації ветеранів.

Пругло О.Є.

14.00

Нарада з питань фінансово-економічного стану теплопостачальних підприємств спільної власності обласної територіальної громади.

березня

Забезпечення робочої поїздки до Полтавської області Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка.

10.00

Нарада з питань проведення двомісячника охорони рибних запасів у період нересту 2019 року.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

10.00

Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру” серед учнів 2 – 11 класів закладів загальної середньої освіти області.

10.00

ІІ етап VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва „Крок до бізнесу” серед учнів закладів загальної середньої освіти області.

12.00

Зустріч тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації з  Віце-прем’єр-міністром України П. Розенком.

населення облдержадмі-ністрації

12.30

Розширена селекторна нарада за участі Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка з порядком денним:

1. Про стан реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62 щодо надання населенню житлових субсидій у готівковій формі та завдання, які стоять перед місцевими органами влади;
  2. Про осучаснення пенсій з 1 березня 2019 року в рамках проведення пенсійної реформи.

13.00

Товстий Р.І.

14.00

Презентація літературно-мистецького журналу „Полтавська криницяˮ Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України.

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

10.00

Відкриття регіонального Форуму „Цілі Сталого Розвитку: Полтавський вимірˮ:

• майстер-клас для Журналістів щодо висвітлення Цілей Сталого Розвитку;
  • ділова гра „Формуємо партнерство від ідеї до успіхуˮ;
  • подіумна дискусія „Енергоефективність житлового фонду Полтавщини: виклики та перспективиˮ.

10.00

І обласний форум „Молодіжна медіа платформа Полтавщини” серед вихованців гуртків журналістики закладів освіти області.

09.30

14.00

Засідання конкурсного комітету з відбору бізнес – проектів.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації