План основних заходів облдержадміністрації на 18 - 23 червня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 18 - 23 червня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 „Про звiльнення в запас вiйськовослужбовцiв строкової служби, строки проведення чергових призовiв та черговi призови громадян України на строкову вiйськову службу у 2018 роцi” в області щодо підсумків призову на строкову службу у квітні-травні поточного року.

2. Презентація комунальної організації „Інститут розвитку міста” Полтавської міської ради та результати роботи проекту „Інтегрований розвиток міст в Україні”.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів.

14.00

Установча нарада робочої групи з проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Миргородської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадміністрації.

червня

Комплексна перевірка стану здійснення виконавчим комітетом Миргородської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадміністрації.

червня

Робоча поїздка на об’єкти культурної спадщини Шишацького району.

10.00

IX Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив-2018».

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

10.00

Проведення Дня Поля на базі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені         М.І. Вавилова Інституту свинарства і АПВ НААН.

Департамент агропромислового

розвитку облдержадміністрації.

11.00

Навчальний захід щодо особливостей роботи в електронній системі публічних закупівель.

Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

9.30

Розширене онлайн-засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Полтавській облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

13.00

Круглий стіл до Дня державної служби.

Білокінь М.І., Бойко К.В.,

Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника  голови  облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з вирішення питань реалізації пілотного проекту щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00,

13.00

Урочисте засідання Вченої ради УМСА з нагоди випуску 2018 року лікарів стоматологічного та  медичного факультетів.

12.00-14.00

Експертна зустріч з фахівцями Міністерства охорони здоров’я України в режимі відеоконференції на тему: «Впровадження Концепції розвитку системи громадського здоров’я».

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14.00

Засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині  виплати мінімальної заробітної плати.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

14.00

Урочистості та святковий концерт до Дня державної служби.

Департамент культури і туризму облдержадміністрації,

оргкомітет.

9.00

Просвітницький захід «Збагатимося своєю історією» з нагоди 100-річчя запровадження державної служби.

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

9.00

Урочиста церемонія закриття ХІІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання робочої групи з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь області.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Котелевському  районі.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання  комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для пільгових категорій громадян, а також членів їх сімей.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.